24 Temmuz 2016 Pazar

Bar Refaeli'nin Güzellik Sırları


Kısa süre sonra ilk çocuğunu kucağına alacak olan Rafaeli yıllardır kamera karşısında ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedi. Üstelik, giderek daha da güzelleşiyor gibi! 2016 Haziran sayımızın kapağına konuk olan süpermodelin bu güzelliğini nelere borçlu olduğunu öğrenmek ister misiniz? 

İşte, Bar Rafaeli'nin güzellik sırları:

Gözünün içine çekeceği aydınlık bir eyeliner'ın gözlerini aydınlattığı bilgisini, setlerin öğrettiği en önemli şeylerin başında sayıyor.

Pürüzsüz cildini korumak için günde iki kez temizlemeyi hiç atlamıyor. Yüzünü bir yüz sabunuyla yıkadıktan sonra moduna göre Dermalogica, Origins veya Aveda'dan hafif bir nemlendirici uyguluyor.

Bu harika fiziği için haftada dört gün birer saat Pilates veTRX yaparak koruyor.

Hayatı uçaklarda geçtiğinden cildi çok kuruyor. Bu yüzden bolca su içmeye özen gösteriyor.

Mavi gözlü olduğundan kirpiklerine makyaj yapmak hayatını çok kolaylaştırıyor. Ona göre kozmetik sektöründe en iyi kirpik kıvırıcı, Shu Uemura'nınki. Favori rimeliyse mavi gözlerini ortaya çıkaran Maybelline Great Lash Mascara.

Günlük hayatında makyajı çok sevmiyor. Böyle zamanlarda sokağa çıkarken sadece Shiseido'nun Peach Flus rengindeki Accentuating Color Stick ürününü kullanıyor.

kaynak:http://www.elle.com.tr/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder