1 Haziran 2016 Çarşamba

Mezuniyet Balosu İçin Kıyafet Önerileri

Okulların başlamasıyla beraber son sınıflar için mezuniyet balolarına geri sayım da başladı. Gecenin en şık ve en dikkat çekici kızı olmayı kim istemez? Tüm gözler sizin üzerinizde olmalı o gecede. Peki gecenin en güzel kızı olmak için neler giyinmelisiniz? 


1-Önü kısa, arkası uzun elbiseler

Mezuniyet törenlerinde tercih edilen modellerden biridir. En güzel elbise, en iyi taşıdığınız elbisedir. Elbisenin rengine ve modeline iyi karar vermelisiniz. Basen sorununuz varsa bu model doğru bir tercih olacaktır.


Gecenin en dikkat çekici rengi olsun diyorsanız saks mavisi buna uygun bir tercih olacaktır.


Siyah vazgeçilmez renklerden biridir. Asil görünmek ve zerafet içinde olmak istiyorsanız tercihlerinizin arasında mutlaka siyah rengine yer vermelisiniz.


Daha renkli elbiseler olsun diyorsanız pembenin ve morun tonları da en çok tercih edilen renkler arasında.2- Uzun Elbiseler

Bu önemli gecede boy göstermek ve dikkat çekici olmak istiyorsanız uzun elbiseler bu isteğinize uygun bir tercih olabilir. Boyunuzu uzun gösterir ve uçuş uçuş bir elbiseyle de gününüzü rahat geçirebilirsiniz.


3-Mini Elbiseler

En çok tercih edilen elbise modellerinden biridir. Değişik forma sahip, farklı tarzlarda tasarlanmış modelleri vardır.

Siyah renkli modellerBeyaz renkli modeller

Beyaz renk sizin güzelliğinizi yansıtır. Bu renkle sade bir seçim yaparak hem şık hem de daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.Rengarenk Modeller

Çevrenize enerji vermek istiyorsanız daha canlı renkler kullanabilirsiniz ve gecenizin güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.
4-Mezuniyet kıyafeti kombinleri


Dantelli Elbise Kombinleri

Dantelli modeller elbiseye romantik bir hava katar. Olduğunuzdan daha zarif görünmenize yardımcı olur.


kaynak:http://www.yasamtonu.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder