1 Haziran 2016 Çarşamba

Ünlülerin Güzellik Sırları


Ünlülerin Güzellik Sırları

Sanat ve moda dünyasının bibirinden güzel yıldızlarının güzellik ve bakım sırları hepimizin merak konusu. Ünlülerin formda kalmalarını sağlayan, bakımlı bir cilde ve vücuda sahip olmalarını sağlayan küçük sırların bir kısmıyla karşınızdayız.

Miranda Kerr


Victoria’s Secret modellerinden Miranda Kerr sırrını limona borçlu olduğunu söylüyor. Banyo yaparken suyuna limon karıştırdığını, limonun metabolizmasını hızlandırdığını, zayıflamasında ve vücudunun daha iyi temizlenmesinde etkili olduğunu ve belirtiyor. 

Adriana Lima


Doğallığıyla herkesi büyüleyen model, yüzünde sivilce çıkacağını hissettiği anda yüzüne çay ağacı yağı sürüyor. Nemlendirici olarak hindistan cevizini kırıp suyunu yüzüne yediren Lime, böylece cildinin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor .

Barbara Palvin


Barbara Palvin, haftada bir mutlaka masaj yaptırıyor. Cildini makyajla buluşturmayı sevmeyen güzel, cildin gün içerisinde mutlaka hava alması gerektiğini savunuyor. Bunun yanında günde en az iki defa yüzünü çok soğuk suyla yıkıyor. Yüzünün gözeneklerinin sıkı kalması içinse gece yatarken mutlaka bir bardak süt içiyor.

Eva Longoria


ABD’li film ve sinema yıldızı Eva Longoria günde 2 -3 saat aralıklarla mutlaka yemek yenmesi gerektiğini ve bu şekilde vücudun kilo vermede daha başarılı olduğunu söylüyor .

Naomi Campbell


Britanyalı süper model cildinin güzelliğini ılık süt banyosuna borçlu. Naomi Campbell, selülit oluşumunu engellemek için her duşta bacaklarını kahveyle oluyor.

Karolina Kurkova


Victoria's Secret’ın Çek asıllı modeli cildinin temizliğinde limon suyundan yararlanıyor ve böylece cildini ölü hücrelerden arındırıyor.

Madonna


Yıllara meydan okuayn star, makyajının temizliğine çok önem veriyor ve makyajını mutlaka yaban mersini özlü bir tonikle temizliyor. Diğer yandan, Madonna, sporun mutlaka yapılması gerektiğine ve insanı güzelleştirdiğine inanıyor.

Megan Fox


Megan Fox güzel bir görünüme sahip olmak için kaşlarınızı belirginleştirmenizi öneriyor, bu makyaja ek olarak kırmızı rujun da sade ve ayrı bir güzellik katacağını belirtiyor .

Gözlerinize abartılı bir makyaj yapmadan da rimelle ön plana çıkarabileceğinizi Megan Fox zayıflamak içinse spor düşkünü olmadığını, bu konuda öğünlerden önce bir bardak suya katılan elma sirkesi ile formunu koruduğunu belirtiyor.

kaynak:http://www.oxxo.com.tr/blog

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder